Представниця Росії на конкурсі краси “Міс Всесвіт” Анна Ліннікова пожалілась, що учасниця від України та українська делегація не спілкувались з нею

Про це пише російська “Газета Метро”.

Росіянка Анна Ліннікова, якій, за словами президентки “Міс Україна Всесвіт” поставили завдання зробити “дружнє фото” з українкою, пожалілась на Вікторію Апанасенко. Представниця Росії підтвердила, що учасниця з України відмовилася стати поряд на спільній фотосесії.

Вона також відповіла на питання, чи вдалося поспілкуватись із Вікторією Апанасенко. Цікаво, що вона не назвала її ані представницею України, а ні українкою. Натомість лише означила “коріння” дівчини.

“Дівчата з українським корінням цуралися мене. Тому поспілкуватися і краще познайомитися нам не вдалося, хоча спроби з мого боку були”, – сказала росіянка.

Вона також заявила, що костюми учасниць на дефіле в національних костюмах були “громіздкими”, назвавши їх “карнавальними”.

Сама Ліннікова вийшла на сцену конкурсу краси у костюмі багряного кольору, який українці у соцмережах назвали “кривавим”.

Українка Вікторія Апанасенко дефілювала у костюмі “Воїна Світла”, натхненого Архангелом Михаїлом, з крилами та мечем.

Джерело

Від admin